لیست صرافی های ارزهای دیجیتال

خیلی از افراد پرس و جو می کنند که از چه طریق ارزهای دیجیتال خریداری کنند. این لیست شامل صرافی هایی هست که در ایران شناخته شده هستند. لازم به ذکر هست که اگر به امنیت پول های دیجیتال خود فکر می کنید باید حتما از کیف پول سخت افزاری استفاده کنید و یا از کیف پول های آنلاین با امنیت بالا استفاده کنید. این صرافی ها هم کیف پول در اختیار شما می گذارند اما به هر حال این روش نگهداری قابل قبول نیست.

معمولا خرید و فروش در صرافی های ایرانی به دلیل حجم کمتر خرید و فروش، سریع و جذاب نیست. من برای این کار با یک VPN قوی یا VPS در سایت بایننس ثبت نام کردم و از کوینکس به عنوان یک واسط برای نقل و انتقال به بایننس استفاده می کنم. چون ما از طرف بایننس هم تحریم هستیم و ممکن است پول های شما در این حساب بلوکه شود. من بعد از خرید ارزهای دیجیتال در صرافی های ایرانی، آن ها به کوینکس منتقل می کنم و سپس به بایننس. برای برداشت هم از بایننس به کوینکس منتقل کرده و از آن به صرافی های ایرانی منتقل می کنم که به حساب بانکی ام بتوانم مبالغ تبدیل شده به ریال را برداشت کنم.

نکته مهمی که باید بگویم این است که اگر قصد نقل و انتقال دارید و قبلا این کار را نکردید، حتما با مبلغ های بسیار پایین یک بار تست کنید که اگر اشتباهی کردید تمام پول شما نابود نشود.

رتبهنام سایتلینک ثبت نام
۱رمزینکسثبت نام
۲نوبیتکسثبت نام
۳والکسثبت نام
۴ارزجوثبت نام
جدول صرافی های ارزهای دیجیتال معتبر ایرانی
نام سایتلینک ثبت نام
کوینکس (استفاده فقط با VPN قوی یا VPS)ثبت نام
بایننس (استفاده فقط با VPN قوی یا VPS)ثبت نام
جدول صرافی های ارزهای دیجیتال معتبر خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *